07400, Україна,
Київська область,
м. Бровари,
вул. Олега Онікієнка, 2А

Tel.: +38 (04594) 6 29 79
Fax: +38 (04594) 6 29 79


e-mail: inbox@dsu50.com

e-mail: reception@dsu50.com

Головна сторінка
Наша історія
Принципи
Цінності
Персонал
Потужності
Акредитації
Якість робіт
Відзнаки
Вакансії
Відгуки
Контакти
Iнформація для акціонерів та стейкхолдерів
Протоколи
Звітність

Украинский портАл

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ,   ЯКІСТЬ,   НАДІЙНІСТЬ
 
Цінності


збільшити фото
1. Збільшення прибутку
Ми постійно збільшуємо вартість наших акцій шляхом реінвестування прибутку як основного джерела капіталу в фінансування розвитку компанії та забезпечення її ресурсами за рахунок росту чистого доходу на рівні росту обсягів виконаних робіт.

збільшити фото
2. Задоволеність споживачів
Ми виконуємо замовлення тільки з найвищою якістю в передбачені контрактом терміни та по прийнятних цінах, завойовуючи повагу і довіру споживачів. Збудовані нами дороги повинні бути бездоганні по своїх характеристиках та надійні в експлуатації. Споживачі повинні відчувати, що мають взаємовигідні стосунки з компанією-лідером, яка проводить єдину політику, має системний підхід до будівництва і підтримки після будівництва та зацікавлена в тому, щоб їх проблеми знаходили вірне та ефективне вирішення.

3. Задоволеність персоналу
Ми комплектуємо компанію кваліфікованими і мотивованими кадрами та забезпечуємо персоналу можливість професійного і управлінського росту, гарантію зайнятості, достойну винагороду за працю і соціальний захист.

збільшити фото
4. Залучення персоналу
Ми мотивуємо і стимулюємо зацікавленість працівників до роботи, виховуємо в них творчу ініціативу. Впроваджуючи організаційні технології та широко делегуючи повноваження ми надаємо працівникам свободу дій в досягненні чітко визначених цілей та ініціюємо командний стиль роботи.

5. Партнерство
Ми формуємо конструктивні та довгострокові стосунки з партнерами і постачальниками, забезпечуючи інформаційний обмін та реалізацію спільних проектів по найбільш повному врахуванню довгострокових потреб і очікувань споживачів.

збільшити фото
6. Взаємодія з конкурентами
Ми цінуємо наших конкурентів, як таких що своїми досягненнями спонукають нас до власних вдосконалень. Працюючи над спільними контрактами ми забезпечуємо конкурентів партнерською підтримкою з метою найбільш повного задоволення споживачів.

7. Суспільний обов’язок
Ми виконуємо свій обов’язок перед суспільством шляхом привнесення економічної і соціальної цінності в кожен регіон, де будуємо дороги, відповідаючи при цьому за навколишнє середовище.
 Приватне акціонерне товариство "Броварське шляхово-будівельне управління № 50" має більш ніж 37 річний досвід будівництва, реконс-трукції та ремонту магістральних автомобільних доріг на території України та колишнього Радянського Союзу.

ПрАТ ШБУ № 50 має в своєму арсеналі висококваліфікований персонал, новітні технології та техніку по виробництву дорожньо-будівельних матеріалів і будівництву доріг, здатне в найкоротший термін передислокувати виробничі дільниці та асфальтобетонні заводи в будь-який регіон України та за її межі.

В своїй діяльності компанія намагає-ться збалансувати інтереси всіх заці-кавлених сторін: споживачів, партне-рів, персоналу, акціонерів, суспільст-ва.

Запрошую Вас до прозорого, плідного та взаємовигідного співробітництва!Партнери                                                   Copyright © 2008-2017 "БШБУ-50"                 admin